Účinná zbraň proti nečistotám

Zo širokej ponuky je možné zvoliť do každého objektu dostatočne výkonný agregát pre dokonalý poriadok. Podľa veľkosti objektu a požiadaviek navrhneme najvohdnejší a najúčinnejší systém.


Nekompromisný proti alergiám

Nečistoty, prach a baktérie sú po vysaní odvedené mimo obytného priestoru a už sa nikdy nevrátia späť, pretože prefiltorvaný vzduch je vyfukovaný mimo objektu a to je najväčšia výhoda oproti klasickým vysávačom.

Kedže centrálny vysávací systém odvádza 100 % vysatých častíc a prachu z upratovaných priestorov úplne sa tým vylučuje recirkulácia prachu a alergénnych častíc. Toto je dôvod, prečo centrálne vysávacie systémy odporúčajú alergológovia.

“Najlepší systém vysávania je taký systém, ktorý je zabudovaný niekde inde v dome - teda systém, ktorý nasaje centrálnym prístrojom prach a vyfúkne ho von.”
--- MUDr.Zamm

“Vysávače predstavujú zvláštny problém. Sú aj naďalej najlepším vynálezom na odstránenie prachu, ale predsa viacej znečisťujú ako čistia. Povysávajú prach z povrchu a potom vyfúknu menšie čiastočky cez filter alebo vrecko do vzduchu. Tieto čiastočky sú také malé, že prekĺznu cez ľudský filtračný mechanizmus a usádzajú sa hlboko v pľúcach.”
--- MUDr.ZammJednoduchá manipuláciaNa spustenie systému stačí len zasunúť ľahkú vysávaciu hadicu do vysávačovej zásuvky. Vysatý prach je mocným prúdom vzduchu odvedený do prachového kontajnera, ktorý je umiestnený v spodnej časti centrálnej jednotky. Tento kontajner s objemom 15 - 25 l. stačí vyprázdňovať len 2x až 3x do roka.Ľahké hadice potrebnej dĺžky, najčastejšie 9 metrov, aj s možnosťou ovládania na konci, sú samozrejmosťou.
Tichá prevádzka

Centrálne vysávače s hlučnosťou okolo 60 - 66 dB umiestnené mimo obytného priestoru, spĺňajú požiadavky aj náročných zákazníkov. Na zníženie hlučnosti vyfukovaného vzduchu sa používa na agregát prídavný tlmič.Bezúdržbová prevádzka

Kvalita vyhotovenia agregátov spolu s použitím samočistiacich permanentných filtrov GORETEX je zárukou dlhodobej spokojnosti. Len čo je prach vysatý, vedie sa potrubným systémom do agregáta. Tu ťažšie častice padajú do kontajnera, zatiaľ čo ľahší jemný prach je zachytený GORETEX filtrom. Po vypnutí jednotky klesá filter dole a striasa jemný usadený prach. To sa deje pri každom zapnutí a vypnutí centrálnej jednotky.

Táto unikátna metóda separácie a samočistenia je taká účinná, že filtračný priestor a filter nevyžadujú žiadnu činnosť spojenú s jeho čistením a úpravou, tak ako je to bežné pri ostatných systémoch.

Záruka čistého a bezprašného domova

Centrálne vysávače BEAM sú veľmi silné a účinné zariadenia na upratovanie. Ich jednoduché používanie spolu s dlhou a ľahkou hadicou Vám umožní pohyb z jednej miestnosti do druhej bez prenášania vysávača či prepínania elektrického kábla do inej zásuvky.Projekt a montáž